Poctivě

Zodpovědně

Chceme být měřítkem kvality...

Tiskárnu Durabo jsme založili v roce 1991 a za více než 20 let jsme se stali součástí českého trhu tiskových výrobků. Na začátku jsme vyráběli jen letáky a brožury, ale postupně jsme dovybavovali naše výrobní prostory novými stroji – nejprve tiskovými – především pro dokonalý tisk barevných letáků a brožur. Později jsme doplnili technologie i o dokončující stroje pro šitou vazbu V1 a vazbu s očky V1. Dnes již tiskneme a vyrábíme téměř vše, co je možné – letáky, brožury, katalogy, knihy, manuály, produkty na podporu prodeje, samolepky, pozvánky, vánoční přání, učebnice, školní sešity, kalendáře, štítky k výrobkům, mapy, návody…

 


 

Součástí našich služeb je celkový servis kolem výroby každé zakázky od grafického návrhu, tisk, různorodé knihařské zpracování, kompletace, balení a distribuce. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a každou knihu, učebnici nebo manuál precizně připravíme k tisku v našem profesionálním studiu, umožníme náhled u tiskového stroje a pečlivě výrobek zkompletujeme.

Informace o základním technologickém vybavení firmy Durabo:

Desetibarevný ofsetový stroj KOMORI B1
Pětibarevný ofsetový stoj Roland B1
s disperzním lakem
Čtyřbarevný ofsetový stroj KOMORI B2
Šička Stitchmaster ST 450
Linka s lepičkou City 6000

Tiskárna Durabo je soukromá rodinná firma, kde Vám perfektně a po všech stránkách spolehlivě vyrobíme leták, brožuru, katalog, výroční zprávu, učebnici, studijní sešit nebo knihu.

Spolehněte se na náš profesionální servis

 

This post is also available in: en | de |